ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy od dodavatele s dlouholetou historií Fantasy Flight Games . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy aktuálně zrovna za 1299 Kč

1299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Descent - Labyrint zkázy Druhá edice

 

Desková hra, která sebou přináší zábavu, napětí a v neposlední řadě především tajemství a souboje. Terrinoth, neobjevené město, které nabízí hráčům  napínavé výpravy do trosek zapomenutého města, je jistotou úchvatného dobrodružství ve světě fantasy. Druhá edice oblíbené hry Descent přináší přepracovaný systém souvislé kampaně a mnohem jednodušší pravidla, která jsou soustředěna na přehlednější boj. V rámci příběhu shromažďujete především moc, vylepšujete své hrdiny a vaší snahou je pronásledovat hrůzná stvoření spletitým bludištěm divočiny a rozbořenými stavbami. Prozkoumejte pravidla hry a pusťte se do objevování! 

Obsah balení: pravidla hry, 1 almanach dobrodružství (48 stran), 4 plastové figurky hrdinů, 13 figurek nestvůr, 2 zelené kostky, 3 stojánky, 4 tabulky hrdinů, 43 karet specializací, 21 karet předmětů, 4 karty stavů, 3 karty rekvií, 6 karet dovedností spojenců, 19 karet vládce zla, 8 karet nestvůr, 5 karet velitelů, 2 karty spojenců, 8 karet setkání, 4 přehledové karty, 18 mapových dílů, 91 kartonových žetonů.

- Vhodné pro děti od 14 let

- Počet hráčů: 2 - 5

- Délka hry: 2 - 3 hodiny

Název:
ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy
Zařazení:
SKU:
MB-FDJ04CZ

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na e-shopu Prstencové bazény nakoupíte kvalitní bazény, prstencové bázeny a příslušenství.✔️ Nákupem online ušetříte čas i peníze.✔️ Vybírejte z šorikého sortimentů kvalitních produktů. U nás nakoupíte bazény a příslušenství za skvělé ceny.
Vybírejte z nabídky
2088
produktů
182
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Prstencové bazény